ФорумФорум  ЧаВоЧаВо  ПоискПоиск  ПользователиПользователи  РегистрацияРегистрация  ВходВход  
Погода
Мариуполь 
Календарь праздников
Праздники Украины
Октябрь 2018
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
КалендарьКалендарь
Курс валюты НБУ
Курсы наличного обмена на сегодня

Поделиться | 
 

 3-я специализированная выставка островных легавых (пойнтера /сеттера)

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз 
АвторСообщение
ольга худошина
Представитель ФОСУ
Представитель ФОСУ
avatar

Сообщения : 389
Дата регистрации : 2011-01-24
Возраст : 52
Откуда : Мариуполь

СообщениеТема: 3-я специализированная выставка островных легавых (пойнтера /сеттера)   Вт 08 Май 2012, 00:03

ФЕДЕРАЦИЯ ОХОТНИЧЬЕГО СОБАКОВОДСТВА УКРАИНЫ Кинологический союз Украины (UKU)
ІII Специализированную Всеукраинскую выставку островных лeгавых
2 июня 2012 года

При регистрации собаки на выставку,
обязательными являются четыре пункта:
1. Заполненный заявочный лист.
2. Четкая ксерокопия родословной или справки о происхождении собаки.
3. Ксерокопия квитанции об оплате.
4. Ксерокопии полевых дипломов.
Без выполнения этих пунктов заявки на участие в выставке не принимаются!!!
Заявка на участие в выставке должна быть подана заранее на электронный адрес: [Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку], факсом (044) 496 41 19, или почтой 03115, Киев, ул. Верховинная 36-А, ФМСУ. Оплата перечисляется на р/р 26007000118267 в АКБ «Крещатик», ЄДРПОУ 26437421, МФО 300670.
принимается только полный пакет документов (см. п. 1,2,3,4),
заявка считается принятой только после письменного подтверждения о принятии и получении!!!

Внимание!!!
Оплата и подача регистрации должны быть проведены в одном и том-же тарифном периоде.
После окончания периода необходимо произвести доплату по действующему тарифу, на день подачи заявки.
Регистрация не возвращается.
Замены и переносы после окончания срока регистрации не принимаются!

ПОЛОЖЕННЯ

про ІІІ спеціалізовану Всеукраїнську виставку острівних лягавих

1. Загальні положення.

1.1. ІІІ спеціалізована Всеукраїнська виставка острівних лягавих

– це племінний кінологічний захід. Виставку проводить правління ФМСУ спільно ГУ КСУ.

Мета виставки:

визначення якості та оцінка поголів’я острівних лягавих;
показ, виявлення та відбір кращого племінного поголів’я;
пропаганда мисливського собаківництва;
обмін набутим досвідом роботи між обласними осередками ФМСУ та колективними членами ФМСУ.
1.2. Дане положення розроблене на основі „Положення про проведення виставок та виводок собак мисливських порід” та „ Положення про монопородні виставки в системі ВГО КСУ ”.

1.3. Особливістю виставки є те, що екстер’єрні ринги собак породи пойнтер , ірландський сетер та англійський сетер проходять, як монопородні виставки рангу САС.

1.4. Виставка проводиться 02 червня 2012 року в м. Донецьк.

Порядок проведення:

8.00- 9.30 – реєстрація учасників виставки;

9.30-10.00 – відкриття виставки;

10.00-15.00- робота екстер’єрних рингів;

15.00-16.00 – робота бонітувальних рингів;

16.00 — нагородження чемпіонів, закриття виставки.

2. Виставковий комітет.

2.1 Для підготовки і проведення виставки правлінням ФМСУ призначається виставковий комітет, який складається з голови, його заступника, секретаря та членів комісій.

2.2. До складу виставкового комітету входять наступні комісії: приймальна, головна — експертна, бонітувальна, нагородна, агітаційно-масова, ветеринарна та організаційно – господарська. На комісії покладаються наступні функції:

2.3.1. Приймальна комісія організовує та проводить запис собак на виставку, оформлює та підготовлює всі необхідні для експертизи документи.

2.3.2. Головний експерт керує роботою експертних комісій, розглядає скарги експонентів стосовно порушень вимог „Положення про проведення виставок і виводок собак мисливських порід” та „Інструкції з методики, техніки й організації експертизи собак мисливських порід”.

2.3.3. Експертні комісії (в складі експерта та рингової бригади) — проводять експертизу собак на рингах, складають списки собак, що одержали оцінку екстер’єру, і разом з оцінювальними листами передають їх до бонітувальної комісії. Робота в екстер’єрному ринзі закінчується врученням екстер’єрних дипломів, сертифікатів та жетонів власникам собак, які не увійшли до племінних класів.

Вручення дипломів, медалей, тимчасових сертифікатів, призів власникам племінних собак проводить головний експерт виставки спільно з бонітувальною комісією.

2.3.4. Бонітувальна комісія – проводить бонітування собак, визначає їх кількість, здійснює оформлення дипломів, свідоцтв, і тимчасових сертифікатів складає відомість комплексних оцінок та нагородні відомості.

2.3.5. Нагородна комісія розподіляє відповідно до результатів експертизи свідоцтва, дипломи, нагороди, медалі, жетони, тимчасові сертифікати, а також організовує їх видачу.

2.3.6 Агітаційно — масова комісія через пресу, радіо та Інтернет розповсюджує інформацію про виставку, видає каталоги, звіти і довідники з собаківництва, проводить консультації, забезпечує оголошення результатів оцінок і нагороджень, готує матеріали і сценарії відкриття та закриття виставки.

2.3.7. Організаційно-господарська комісія відповідає за матеріально технічне забезпечення виставки, організовує розміщення експонентів, розробляє правила внутрішнього розпорядку.

2.3.8. Ветеринарна комісія забезпечує допуск собак на виставку відповідно до існуючих ветеринарних вимог.

3. Запис на виставку.

3.1. До участі у виставці допускаються собаки порід VII групи FCI, віднесених до підгрупи острівні лягаві.

3.2. Собаки , заявлені в каталозі повинні бути зареєстровані в Племінній книзі країни — члена FCI, АКС (Амерікан кеннел клуб) — США, КС — (Англійський кеннел клуб) — Великобританія, СКС — (Канадський кеннел клуб) Канада та ФМСУ.
4. Виставкові класи:
- бебі — від 3 до 6 місяців.
- цуценята — від 6 до 9 місяців.

- юніори — від 9 до 18 місяців.
- інтермедія - з 15 до 24 місяців.
- відкритий — з 15 місяців до 8 років.
- робочий — з 15 місяців до 8 років. (обов’язкова наявність робочого сертифікату, польових дипломів по основним видам дичини отриманих на заходах ФМСУ, КСУ), При відсутності сертифіката, або дипломів автоматично переводиться у відкритий клас.
- переможців - з 15 місяців до 8 років. Для запису собак в клас переможців необхідно представити сертифікат КЧК, ПК або САС. Клас Переможців на монопородних виставках формується тільки при умові реєстрації на виставку більше 20 собак. В разі, якщо на виставку зареєстровано менше 20 собак, собаки класу переможців розподіляються між класами інтермедія, відкритий, робочий та чемпіонів, в залежності від віку та наявності сертифікатів і дипломів.
- чемпіонів — з 15 місяців до 8 років. Приймають участь собаки, що мають чемпіонські сертифікати – «Інтернаціональний чемпіон» та «Національний чемпіон», виданий організацією, признаною МКФ. При відсутності сертифіката собака автоматично переводиться у відкритий клас.
- ветеранів – з 8 років. Кращі ветерани породи (кобель та сука) приймають участь в порівнянні на ВОВ

Датою, визначення відповідної вікової категорії є день виставки. Якщо день народження собаки співпадає з днем виставки, вона може бути зареєстрована, або у молодший , або у старший клас, за бажанням власника.
Після завершення реєстрації та на виставці заборонено переводити собаку з класу в клас, якщо тільки не допущена помилка.

4. Експертиза собак.

4.1. Експертизу собак на ринзі проводить експерт рингу, який оглядає кожну собаку и робіть її опис та присуджує оцінку .

4.2 Експерт зобов’язаний провести розстановку щонайменше перших чотирьох собак в кожному класі, при наявності оцінки не нижче „дуже добре”, а в класі бебі и цуценята собаки розставляються при наявності оцінки не нижче перспективний».

4.3 Для забезпечення роботи експерта призначається рингова бригада до складу якої входять розпорядник рингу, секретар по роботі с експертом, секретар по роботі з документами.

4.4. Вся необхідна для роботи документація повинна бути підготовлена заздалегідь і знаходитись у секретаря по роботі з документами.
4.5. Рингова бригада працює по вказівці експерта і повинна забезпечити виклик учасників та перевірку клейма, або мікрочіпа, перевірку відсутніх в кожному класі, перевірку інформації про невірно записану в каталог собаку, проводити опис собаки під диктовку експерта, організовувати та виконувати всі необхідні роботи.

В екстер’єрних дипломах, сертифікатах, рингових відомостях необхідно обов’язково проставляти номер по каталогу, оцінку, титули, які експерт підписує особисто.

4.6. В ринзі можуть знаходитись тільки експерт, експерт-стажист, перекладач, розпорядник рингу, секретарі та ті, що виставляють собак. Право заходити до рингу має: голова, заступник, секретар виставкому, члени бонітувальної та нагороджувальної комісії.

Ніхто не має права ніяким чином впливати на хід оцінки собак і розподіл місць.
4.7. Оцінка собаки на виставці проводиться експертом рингу і перегляду не підлягає.

4.8. Експерти рингу не мають права проводити експертизу:

- собак, власниками яких є вони особисто, або члени їх сімей;

- нащадків першого покоління цих собак до досягнення ними десятирічного віку, або до їх смерті.

Експертизу таких собак проводить Головний експерт із залученням голів експертних комісій, яка виставляє оцінку, проводить опис екстер’єру, а також визначає комплексну оцінку без присудження місця в класі.

4.9. Усі собаки, що виставляються на виставці проходять експертизу на ринзі екстер’єрної оцінки, а потім на ринзі комплексної оцінки.

4.10. Експертиза собак, які спізнилися на ринг не проводиться.

5. Виставкові оцінки та титули.

5.1 На виставці присуджуються наступні оцінки в класах юніорів, інтермедіа, відкритий, робочий, переможців та чемпіонів:

відмінно – присуджується собаці, яскравого типу, максимально наближеній до ідеалу стандарту породи, яка перебуває у відмінній кондиції, демонструє гармонійний врівноважений темперамент, високого рівня і відмінного ступеня підготовку;

дуже добре – присуджується собаці, яка має типові ознаки породи, добре збалансовані пропорції та перебуває в коректних кондиціях. Декілька невеликих недоліків, що не порушують морфологію допустимі;

добре — присуджується собаці з типовими ознаками породи, яка має виражені недоліки;

задовільно — присуджується собаці, яка відповідає породі, але має виражені пороки будови;

дискваліфікація — присуджується собаці будова якої не відповідає стандарту породи, демонструє невластиву породі або агресивну поведінку, крипторхам, з пороками зубної системи, дефектами будови щелеп, нестандартно забарвленим, з нестандартною шерстю, включаючи ознаки альбінізма, мають дискваліфікуючи пороки за стандартом;

неможливо оцінити/без оцінки — присуджується собаці, яка безперервно скакає або рветься з рингу, не дає оцінити її рухи, перевірити статі, оглянути зуби та прикус чи власник не може їх продемонструвати, або видні сліди операцій чи лікування в тому числі з метою замаскувати пороки за стандартом.

5.2 На виставці присуджуються наступні оцінки в класах бебі та цуценята:

велика перспектива — присуджується собаці згідно критеріїв оцінки відмінно;

перспектива — присуджується собаці згідно критеріїв оцінки дуже добре;

неперспективний — присуджується собаці згідно критеріїв оцінки задовільно.

5.3 На монопородних виставках рагу САС, на розсуд судді, можуть присуджуватись титули та видаватись відповідні сертифікати:

САС (кандидат в національні чемпіони краси) – кобелю та суці, які стали першими з оцінкою відмінно в класах в інтермедія, відкритий, робочий, переможців та чемпіонів;

R. САС (резервний кандидат в національні чемпіони краси) – кобелю та суці, які стали другими з оцінкою відмінно в класах в інтермедіа, відкритий, робочий, переможців та чемпіонів;
J.САС (кандидат в юні національні чемпіони краси) – кобелю та суці, які стали першими з оцінкою відмінно в класі юніорів.
BEST BABY (кращий бебі) — вибирається порівнянням кобеля і суки переможців класу бебі;
BEST PUPPY (краще цуценя) — вибирається порівнянням кобеля і суки переможців класу цуценята;
BEST VETERAN (кращий ветеран) — вибирається порівнянням кобеля і суки переможців класу ветеранів.

BOS/КК (кращий кобель породи)- вибирається порівнянням кобелів переможців класів інтермедіа, відкритий, робочий, переможців та чемпіонів;

BOS/КС (краща сука породи)- вибирається порівнянням сук переможниць класів інтермедіа, відкритий, робочий, переможців та чемпіонів;

BOB (кращий представник породи) – вибирається при порівнянні кращих кобеля породи та кращої суки породі, кращих юніорів (кобель , сука), та кращих ветеранів(кобель , сука).

5.3 Експерт одноосібно, керуючись стандартом породі, приймає рішення про присудження титулу собаці.

6. Комплексна оцінка (бонітування) собак.

6.1. На ринг комплексної оцінки допускаються собаки у віці від 9 місяців до 10 років, які попередньо отримали на даній виставці оцінку екстер’єру не нижче „Добре”, мають дипломи за мисливські якості й отримали оцінку відповідно до пункту 5 даного Положення.

6.2. На виставці собаки можуть бути віднесені до наступних племінних класів:

- другий;

- перший;

- еліта.

Мінімальними вимогами для визначення племінних класів містить витяг з „ Таблиці мінімальних вимог для визначення класності при комплексній оцінці мисливських собак на території України”( надалі Таблиця).Про належність собаки до певного племінного класу власникові в додаток до диплому видається тимчасовий племінний сертифікат, який можна здати для отримання постійного.

Місце кожної собаки в класі визначається відповідно до загальної суми балів за комплексну оцінку.

Вище місце в класі займає собака, який у результаті комплексної оцінки отримав найвищий загальний бал. При рівності загальних балів місце собаки в класі визначається в залежності від балів за чотирма показниками комплексної оцінки в наступній послідовності:

1) відповідно до якості потомства;

2) відповідно до мисливських якостей;

3) відповідно до екстер’єру;

4) відповідно до походження.

При рівності всіх цих показників перевагу отримує собака, що зайняла на екстер’єрному ринзі даної виставки вище місце, а у випадку виступу в різних вікових групах молодша за віком собака.

6.3. Комплексна оцінка собак складається з оцінок на наступні показники:

- порідність, конституція та екстер’єр;

- мисливські якості та їх універсальність;

- походження;

- класні нащадки.

6.4. При оцінці мисливських якостей враховуються тільки два вищих за ступенем дипломи: основний та додатковий ( повторний), отриманий до 25.01.2012року.

Основний диплом за робочі якості розцінюється:

а) за диплом І ступеня – 40 балів;

б) за диплом ІІ ступеня – 35 балів;

в) за диплом ІІІ ступеня — 30 балів.

Додатковий бал зараховується при наявності повторного, вищого за ступенем, диплому, що був отриманий собакою за одиночну роботу чи в парі:

а) за диплом І ступеня – 10 балів;

б) за диплом ІІ ступеня – 8 балів;

в) за диплом ІІІ ступеня — 5 балів.

Лайкам, що мають дипломи в парі по підсадному ведмедю, вольєрному або вільному кабану основні бали зараховуються відповідно до ступеня диплому:

а) за диплом І ступеня – 20 балів;

б) за диплом ІІ ступеня – 18 балів;

в) за диплом ІІІ ступеня – 15 балів.

Для заохочення собак за роботу по різних видах дичини встановлюється залік по дипломах, отриманих, окрім основної роботи, за кожний один вищий по ступеню диплом „ За універсальність”:

а) за диплом І ступеня – 3 бали;

б) за диплом ІІ ступеня – 2 бали;

в) за диплом ІІІ ступеня – 1 бал.

Бали за дипломи „ За універсальність” додаються до залікових балів за мисливські якості.

6.5. Балова оцінка „ за екстер’єр” виставляється на підставі оцінки отриманої собакою за породність, конституцію та екстер’єр на даній виставці. Ступені оцінки відповідають:

„Відмінно”-40 балів;

„ Дуже добре ”-30 балів;

„ Добре ”- 20 балів.

При оцінці „Задовільно” собака не бонітується.

6.6. Оцінка „ За походження” виставляється на підставі родоводу собаки -„Свідоцтво на мисливського собаку”, або „Довідки про походження мисливської собаки” — для молодшої вікової групи, що підтверджує його походження від одно порідних з ним предків, а також польову та екстер’єрну оцінку батьків. Довідки про походження повинні бути видані обласними осередками (відділеннями) ФМСУ, або іншими організаціями, що визнаються в системі ФМСУ . Родовідні свідоцтва – так само.

Походження оцінюється максимально 20 балами у розрахунку:

наявність батьків ( батько і мати) –по 1 балу ( 1*2) = 2 бали;
при наявності у батьків оцінки „За породність, конституцію та екстер’єр” не нижче „Добре” додається по 2 бали: ( 2*2) = 4 бали;
при наявності у батьків дипломів за робочі якості додається по 2 бали : (2*2) = 4;
усього максимум за батьків – (2+4+4) = 10 балів;
при наявності дідів та бабок — по 1 балу: (1*4) = 4 бали;
при наявності прадідів та прабабок по ½ бала: (0,5*8 ) = 4 бали;
при наявності прапрадідів та прабабок — по 1/3 бала: ( 0,125* = 2 бали.
У разі відсутності одного з предків інший предок даної пари не враховується.

Примітка: собаки мисливських порід, ввезені з-за кордону з повним триколонним родоводом ( якщо такий родовідний документ прийнятий у країні, в якій він був виданий) оцінюються як такі, що мають повний чотирьох колінний родовід, й оцінка за їх походження складає 20 балів.

6.7. При оцінці собак за якість нащадків враховуються й оцінюються тільки їхні прямі нащадки (діти), що мають дипломи за мисливські якості з основних видів дичини в одиночку й оцінку екстер’єру не нижче „Добре”.

Максимально враховується тільки шість кращих нащадків ( максимум -36 балів). За кожного такого нащадка як псу, так і суці нараховуються бали, наведенні в наступній таблиці.Оцінка екстер’єру
Нараховуються бали
Оцінка мисливських якостей
Нараховуються

бали

«Відмінно»
3
Диплом I ступеня
3

«Дуже добре»
2
Диплом II ступеня
2

«Добре»
1
Диплом III ступеня
1До довідки про нащадків обов’язково повинні додаватися копії родоводів та дипломів за мисливські якості і оцінку за екстер’єр нащадків, із зазначенням прізвищ експертів, що їх видали.

6.8. Собакам, які віднесені до певного племінного класу, присуджуються наступні нагороди:

- одному псу і одній суці, що зайняли перші місця в класі „Еліта” по своїй породі, присуджується звання „Чемпіон виставки” (вказується рік проведення виставки). На кожного собаку видається медаль „Чемпіон виставки” та диплом;

- собаці, якій присуджено племінний клас „Еліта” видається „Велика золота медаль”;

- собаці, якій присуджено І племінний клас — „Мала золота медаль”;

- собаці, якій присуджено ІІ племінний клас — „Срібну медаль”.

6.9. Нагороди разом з дипломами, в яких вказуються зайняті місця в екстер’єрному ринзі та класі, а також тимчасові сертифікати вручаються власникам собак, або ведучим.

Собаки, що пройшли бонітування, але не виведенні на ринг комплексної оцінки, для публічного показу й одержання медалі, позбавляються медалі та призу.

7. Звіт про виставку.

7.1. Рингові бригади зобов’язані після закінчення роботи подати до бонітувальної комісії відомість собак, що пройшли експертизу, окремо за віковими групами і статями;

7.2. Бонітувальна комісія зобов’язана після закінчення роботи подати головному експерту:

- відомість комплексних оцінок;

- призову відомість.

7.3 Після завершення роботи екстер’єрного рингу експерт дає короткий звіт про проведену експертизу голові агітаційно — масової комісії в письмовій, або усній формі, який повинен містити: характеристику стану породи на підставі результатів експертизи згідно зі статями і віковими групами, які він оцінював, аналіз і рекомендації щодо подальшої селекційно – племінної роботи з породою.

7.4. Головний експерт разом з головою бонітувальної комісії протягом 14 днів готують звіт по виставці.

7.5. Про результати монопородних виставок правління ФМСУ звітує перед ГУ КСУ у відповідності до вимог „ Положення про монопородні виставки в системі ВГО КСУ”.ТАБЛИЦЯ

мінімальних вимог для визначення класності при комплексній оцінці

мисливських собак на території України

Клас,

медаль
Мисливські якості Породність, конституція, екстер’єр
Походження
Кількість і якість нащадків
Загальний бал по комплексу

мінімальні вимоги

(основний і додатковий дипломи)
бал
мінімальні вимоги
бал
мінімальні вимоги
бал
мінімальні вимоги
кількість нащадків
бал

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11


5 Лягаві


Еліта

Велика

Золота

медаль


Два дипломи ІІ ступеня, або один диплом І ступеня й один

диплом ІІІ ступеня за роботу по польовій, болотній дичині та вальдшнепу.


43


Дуже добре


30
Чотири повних

ряди предків


18


Пес

Сука

3

2

9

6

100

97

Примітка : для континентальнихлягавих диплом будь-якого ступеняпо водоплавній дичині для класу „ Еліта ”- обов’язковий.
Перший

Мала

Золота

медаль
Один диплом ІІ ступеня та один диплом ІІІ ступеня, або один диплом І ступеня за роботу по польовій, болотній та

вальдшнепу.40

Дуже

добре

30

Чотири повних

ряди предків16

Не

потрібно


-


-


86

Другий

Срібна

медаль
Один диплом ІІІ ступеня по тих самих видах дичини.

30


Добре


20


Чотири повних

ряди предків
16


Не

потрібно


-


-


66Для всіх класних собак запис до родовідних книг УРКМС, ВРКМС або країн СНД обов’язковий.

Примітка: — дипломи по водоплавній дичині, кров’яному сліду та по кабану вважати дипломами за „ універсальність”. При наявності декількох дипломів по болотній, польовій, боровій дичині дипломи за роботу по іншим видам профільної дичини вважати дипломами „за універсальність”.
Вернуться к началу Перейти вниз
 

3-я специализированная выставка островных легавых (пойнтера /сеттера)

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу 
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
 :: Охотничье собаководство :: Выставки-
© ''Ваш Форум. 2010-2014 Все права защищены || При использовании любых материалов, ссылка на форум строго обязательна"
Создать форум | © phpBB | Бесплатный форум поддержки | Контакты | Сообщить о нарушении | Blog2x2.ru